Numărul piesei 19-226781
Producător BILSTEIN 
Linie de produse BILSTEIN - B4 OE Replacement
Cod EAN 4025258717988
350,56 RONcu TVA
289,73 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Pt. nr. OE 1355822080
Pt. nr. OE 1355823080
Pt. nr. OE 1355824080
Pt. nr. OE 1355826080
Pt. nr. OE 1355828080
Pt. nr. OE 1356866080
Pt. nr. OE 1356966080
Pt. nr. OE 1357402080
Pt. nr. OE 1357763080
Pt. nr. OE 1361278080
Pt. nr. OE 1362551080
Pt. nr. OE 1362557080
Pt. nr. OE 1362578080
Pt. nr. OE 1362579080
Pt. nr. OE 1369848080
Pt. nr. OE 1369851080
Partea de montare puntea spate
Tip amortizor presiune gas
Tip constructiv amortizor Amortizor fara arc
Tip montare amortizor ochi superior
Tip montare amortizor ochi inferior
Lungime 522 mm
Tip sistem arcuri pentru suspensie arcuri cu foi
Lungime 1 315 mm
Lungime 2 476 mm
Sistem amortizor bitubular