Numărul piesei 19-226798
Producător BILSTEIN 
Linie de produse BILSTEIN - B4 OE Replacement
Cod EAN 4025258717995
323,03 RONcu TVA
266,98 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Lungime 7,5
Greutate 2,28
Inaltime 56,0
Latime 7,5
Pt. nr. OE 1352281080
Pt. nr. OE 1355821080
Pt. nr. OE 1355827080
Pt. nr. OE 1355829080
Pt. nr. OE 1355830080
Pt. nr. OE 1355930080
Pt. nr. OE 1356967080
Pt. nr. OE 1357401080
Pt. nr. OE 1357467080
Pt. nr. OE 1357469080
Pt. nr. OE 1362546080
Pt. nr. OE 1362547080
Pt. nr. OE 1362548080
Pt. nr. OE 1362549080
Pt. nr. OE 1362553080
Pt. nr. OE 1362554080
Pt. nr. OE 1362558080
Pt. nr. OE 1362560080
Pt. nr. OE 1362577080
Pt. nr. OE 1368970080
Partea de montare puntea spate
Tip amortizor presiune gas
Tip constructiv amortizor Amortizor fara arc
Tip montare amortizor ochi superior
Tip montare amortizor ochi inferior
Tip sistem arcuri pentru suspensie arcuri cu foi
Lungime 1 293 mm
Lungime 2 439 mm
Sistem amortizor bitubular