Numărul piesei 19-325491
Producător BILSTEIN 
Linie de produse BILSTEIN - B6 Performance
Cod EAN 4025258883393
1.162,31 RONcu TVA
960,59 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Pt. nr. OE 1355825080
Pt. nr. OE 1355831080
Pt. nr. OE 1357468080
Pt. nr. OE 1357470080
Pt. nr. OE 1359217080
Pt. nr. OE 1359219080
Pt. nr. OE 1362550080
Pt. nr. OE 1362552080
Pt. nr. OE 1362559080
Pt. nr. OE 1362561080
Pt. nr. OE 1362880080
Partea de montare puntea spate
Tip amortizor presiune gas
Tip constructiv amortizor Amortizor fara arc
Tip montare amortizor ochi superior
Tip montare amortizor ochi inferior
Lungime 463 mm
Tip sistem arcuri pentru suspensie arcuri cu foi
Lungime 1 283 mm
Lungime 2 418 mm
Potrivit ptr vehicule Vehicul de campare
Dotare autovehicul 2 pentru vehicule fără gardă la sol mică Alko
Dotare autovehicul 2 pentru vehicule cu grilă de conexiuni din fabrică
Sistem amortizor bitubular

Numere OEM Producător de echipament original