Numărul piesei 50251468
Producător HERTH+BUSS ELPARTS 
Cod EAN 4026736394271
2,74 RONcu TVA
2,27 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Lungime 2,5
Greutate 0,001
Inaltime 0,4
Latime 0,4
Pentru producator TE Connectivity
Tip fisa Stecher plat
Inaltime cuplare 0,6 mm
Suprafata zincat
De la 0,5 mm²
Pana la 1 mm²
Latime cuplare 1,6 mm
Numai cu ELA
Temperatura de la -40 °C
Pana la domeniul de temperatura +130 °C
Numai pentru articol nr. 50390661
Numai pentru articol nr. 50390665
Numai pentru articol nr. 50390667
Numai pentru articol nr. 50390671
Numai pentru articol nr. 50390673
Numai pentru articol nr. 50390677
SVHC Nu sunt disponibile substante SVHC

Numere OEM Producător de echipament original

MERCEDES-BENZ