Numărul piesei 12.7257
Producător COFLE 
158,44 RONcu TVA
130,94 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Tip etrier frana etrier
Articol extins/Informatii de extindere fără suport
Ø piston 57 mm
Sistem de frânare ATE
Cod MAPP disponibil
Numar articol par 11.9571-9819.2
Nr. articol al accesoriului recomandat 11.0101-5705.2
Nr. articol al accesoriului recomandat 11.0441-5704.2
Nr. articol al accesoriului recomandat 11.8116-0272.1
Nr. articol al accesoriului recomandat 11.8116-0326.1
Nr. articol al accesoriului recomandat 11.8171-0067.1