Numărul piesei 2390009
Producător METZGER 
66,77 RONcu TVA
55,19 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Pentru producator BOSCH
Diametru fixare 14 mm
Tip alternator Regulator alternator, reglare negativa
Voltaj 12 V
Tensiune de lucru 14,4 V
Numar generator Am KFZ ermitteln!
Numar generator 0123325005
Numar generator 0123325006
Numar generator 0123505011
Numar generator 0123505012
Numar generator 0123505013
Numar generator 0123510046
Numar generator 0123510047
Numar generator 0123515014
Numar generator 0123515017
Numar generator 0123515018
Numar generator 0123515020
Numar generator 0123515021

Numere OEM Producător de echipament original