Numărul piesei 2390010
Producător METZGER 
76,79 RONcu TVA
63,47 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Pentru producator BOSCH
Diametru fixare 14 mm
Tip alternator Regulator alternator, reglare negativa
Voltaj 12 V
Tensiune de lucru 14,5 V
Numar generator Am KFZ ermitteln!
Numar generator 0123505018
Numar generator 0123510008
Numar generator 0123510009
Numar generator 0123510028
Numar generator 0123515003
Numar generator 0123515008
Numar generator 0123515009
Numar generator 0123515011
Numar generator 0123515012
Numar generator 0123515024
Numar generator 0123520003
Numar generator 0123520004
Numar generator 0123520019
Numar generator 0123520020
Numar generator 0123520021

Numere OEM Producător de echipament original