Numărul piesei 2390030
Producător METZGER 
246,72 RONcu TVA
203,90 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Pentru producator BOSCH
Diametru fixare 14 mm
Tip alternator Regulator alternator, reglare pozitiva
Voltaj 12 V
Tensiune de lucru 14,6 V
Numar generator Am KFZ ermitteln!
Numar generator 0124525029
Numar generator 0124625001
Numar generator 0124625003
Numar generator 8602713
Numar generator 8602714
Numar generator 8637849
Numar generator 8651665
Numar generator 8676499

Numere OEM Producător de echipament original

VOLVO

IKA