Numărul piesei 2390085
Producător METZGER 
423,82 RONcu TVA
350,27 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Tensiune 14 V
De la curentul de incarcare generator 140 A
Pana la curentul de incarcare generator 150 A
Produsul trebuie să fie destinat la autovehicul sau motor
Numar generator SG14B017
Numar generator 12317520495
Numar generator 12317521384
Numar generator 12317521385
Numar generator 12317521490
Numar generator 12317522962
Numar generator 12317532966
Pentru producator VALEO

Numere OEM Producător de echipament original