Numărul piesei 541.510
Producător ELRING 
Cod EAN 4041248841983
73,92 RONcu TVA
61,09 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Lungime 15,8
Greutate 0,14
Inaltime 4,0
Latime 15,8
Articol extins/Informatii de extindere cu garnituri
Pt. turbocompresor cu număr OE 1745651
Pt. turbocompresor cu număr OE 1859468
Pt. turbocompresor cu număr OE 2008149
Pt. turbocompresor cu număr OE 2128591
Pt. turbocompresor cu număr OE BM5G-6K682-DD
Pt. turbocompresor cu număr OE CJ5G-6K682-DC
Pt. turbocompresor cu număr OE 1789113
Pt. turbocompresor cu număr OE BM5G-6K682-FA
Pt. turbocompresor cu număr OE BM5G-6K682-DB
Pt. turbocompresor cu număr OE BM5G-6K682-EA
Pt. turbocompresor cu număr OE 1732382
Pt. turbocompresor cu număr OE 31359337
Pt. turbocompresor cu număr OE 31330439
Pt. turbocompresor cu număr OE 36001999
Pt. turbocompresor cu număr OE 36001587
Pt. turbocompresor cu număr OE 5439988-0131
Pt. turbocompresor cu număr OE 5439988-0133
Pt. turbocompresor cu număr OE 5439998-0123
Pt. turbocompresor cu număr OE 5439998-0144
Pt. turbocompresor cu număr OE CJ5G-6K682-AA
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi
Numar tarif marfa 8.484.900.000