Numărul piesei 716.091
Producător ELRING 
Cod EAN 4041248741320
172 RONcu TVA
142,15 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Lungime 16,0
Greutate 0,48
Inaltime 4,0
Latime 16,0
Articol extins/Informatii de extindere cu garnituri
Pt. turbocompresor cu număr OE 312700
Pt. turbocompresor cu număr OE 312731
Pt. turbocompresor cu număr OE 312778
Pt. turbocompresor cu număr OE 312779
Pt. turbocompresor cu număr OE 312813
Pt. turbocompresor cu număr OE 313696
Pt. turbocompresor cu număr OE 313869
Pt. turbocompresor cu număr OE 313951
Pt. turbocompresor cu număr OE 314469
Pt. turbocompresor cu număr OE 316045
Pt. turbocompresor cu număr OE 316046
Pt. turbocompresor cu număr OE 316047
Pt. turbocompresor cu număr OE 316192
Pt. turbocompresor cu număr OE 316308
Pt. turbocompresor cu număr OE 316310
Pt. turbocompresor cu număr OE 316312
Pt. turbocompresor cu număr OE 317623
Pt. turbocompresor cu număr OE 317624
Pt. turbocompresor cu număr OE 317673
Pt. turbocompresor cu număr OE 317675
Pt. turbocompresor cu număr OE 3529174
Pt. turbocompresor cu număr OE 3529401
Pt. turbocompresor cu număr OE 3529661
Pt. turbocompresor cu număr OE 3533576
Pt. turbocompresor cu număr OE 3591520
Pt. turbocompresor cu număr OE 4027573
Pt. turbocompresor cu număr OE 4027594
Pt. turbocompresor cu număr OE 4027596
Pt. turbocompresor cu număr OE 4027733
Pt. turbocompresor cu număr OE 4027739
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7277
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7287
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7291
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7293
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7302
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7303
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7329
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7330
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7357
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7364
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7379
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7427
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7428
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7429
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-7464
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-9277
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-9287
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-9291
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-9293
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-9302
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-9303
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-9329
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-9330
Pt. turbocompresor cu număr OE 51.09100-9428
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi
Numar tarif marfa 8.484.900.000