Numărul piesei 796.230
Producător ELRING 
Cod EAN 4041248723142
176,29 RONcu TVA
145,69 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Lungime 16,0
Greutate 0,18
Inaltime 3,0
Latime 18,0
Articol extins/Informatii de extindere cu garnituri
Pt. turbocompresor cu număr OE 55212917
Pt. turbocompresor cu număr OE 55220546
Pt. turbocompresor cu număr OE 55222015
Pt. turbocompresor cu număr OE 55248310
Pt. turbocompresor cu număr OE 55248312
Pt. turbocompresor cu număr OE 55254739
Pt. turbocompresor cu număr OE 71724559
Pt. turbocompresor cu număr OE 71793892
Pt. turbocompresor cu număr OE 71793894
Pt. turbocompresor cu număr OE 71795030
Pt. turbocompresor cu număr OE 71795635
Pt. turbocompresor cu număr OE 71796220
Pt. turbocompresor cu număr OE 8 61 057
Pt. turbocompresor cu număr OE 95519827
Pt. turbocompresor cu număr OE 95521006
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi
Numar tarif marfa 8.484.900.000