Numărul piesei 811.160
Producător ELRING 
Cod EAN 4041248757734
213,37 RONcu TVA
176,34 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Lungime 16,0
Greutate 0,21
Inaltime 4,0
Latime 16,0
Articol extins/Informatii de extindere cu garnituri
Pt. turbocompresor cu număr OE 759171-1
Pt. turbocompresor cu număr OE 759171-2
Pt. turbocompresor cu număr OE 759171-3
Pt. turbocompresor cu număr OE 765015-1
Pt. turbocompresor cu număr OE 765015-2
Pt. turbocompresor cu număr OE 765015-3
Pt. turbocompresor cu număr OE 765015-4
Pt. turbocompresor cu număr OE 765015-5004S
Pt. turbocompresor cu număr OE 7701476620
Pt. turbocompresor cu număr OE 7701477162
Pt. turbocompresor cu număr OE 7701477853
Pt. turbocompresor cu număr OE 7701478918
Pt. turbocompresor cu număr OE 7711497063
Pt. turbocompresor cu număr OE 7711497401
Pt. turbocompresor cu număr OE 8201124245
Pt. turbocompresor cu număr OE 8201124252
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi
Numar tarif marfa 8.484.900.000

Numere OEM Producător de echipament original