Numărul piesei 13.0460-7048.2
Producător ATE 
Cod EAN 4006633114356
82,04 RONcu TVA
67,80 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Lungime 8,0
Greutate 1,24
Inaltime 11,5
Latime 8,0
Grosime 15,8 mm
Contact indicator uzura pentru indicator de avertizare uzură pregătit
Contact indicator uzura fără contact avertizare uzura
Sistem de frânare Delco
Aprobare E1 90 R-01568/448
Aprobare E1 90R-01973/636
Cod MAPP disponibil
Nr. articol al accesoriului recomandat 13.0460-0127.2
Nr. articol al accesoriului recomandat 13.0460-0205.2
Nr. articol al accesoriului recomandat 24.8190-0701.2
Nr. articol al accesoriului recomandat 24.8190-0702.2
Nr. articol al accesoriului recomandat 24.8190-0704.2
Nr. articol al accesoriului recomandat 24.8190-0712.2
Respectati dimensiunile