Numărul piesei JBU479
Producător TRW 
Cod EAN 3322937333462
44,63 RONcu TVA
36,89 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Tip legatura pentru brat transversal
Tip montare Bucșa cauciuc-metal
Partea de montare Axa fata stanga
Partea de montare Axa fata dreapta
Partea de montare partea de jos
Partea de montare fata
Lungime 69 mm
Diametru interior 12 mm
Pt. nr. OE 1116579
Pt. nr. OE 1139928
Pt. nr. OE 1149803
Pt. nr. OE 1203924
Pt. nr. OE 1128483
Pt. nr. OE 1139926
Pt. nr. OE 1149802
Pt. nr. OE 1203923
SVHC Nu edisponibil nici o informatie, adresativa la producator!

Numere OEM Producător de echipament original