Numărul piesei JBU796
Producător TRW 
Cod EAN 3322938095970
21,71 RONcu TVA
17,94 RONfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Lungime 3,5
Greutate 0,118
Inaltime 7,0
Latime 4,0
Tip montare Bucșa cauciuc-metal
Pt. nr. OE 51857021
Pt. nr. OE 50710621
Pt. nr. OE 50709579
Pt. nr. OE 51857022
Pt. nr. OE 50709580
Pt. nr. OE 50710620
Per osie 2
SVHC Nu edisponibil nici o informatie, adresativa la producator!

Numere OEM Producător de echipament original