Numărul piesei 156092
Producător MOBIL 
Linie de produse MOBIL ATF MULTI-VEHICLE
Cod EAN 5407005862650
1.275,27 RONcu TVA
1.053,95 RONfără TVA
1 l = 63,75 RONcu TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform
Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google


Masa 17,97 kg
Capacitate 20 I
Tip ambalaj galeata
Clasa de vascozitate SAE 5W-30
Specificatie Jaso 1-A LV
Indicatie producator DEXRON-VI .
Lungime ambalaj 29 cm
Latime ambalaj 23,2 cm
Inaltime ambalaj 40,5 cm
Recomandarea producătorului uleiului Renault Matic D2
Recomandarea producătorului uleiului 97325
Recomandarea producătorului uleiului 97335
Recomandarea producătorului uleiului 97340
Recomandarea producătorului uleiului 99991754700A2
Recomandarea producătorului uleiului Acura ATF-Z1
Recomandarea producătorului uleiului Allison C-4
Recomandarea producătorului uleiului AMC ATF+3
Recomandarea producătorului uleiului Audi 5 HP LT71141
Recomandarea producătorului uleiului AUDI G-055-025-A2
Recomandarea producătorului uleiului Audi G 052 025-A2
Recomandarea producătorului uleiului Audi G 052 162
Recomandarea producătorului uleiului Audi G 053 025-A2
Recomandarea producătorului uleiului Audi G 055 025 A2
Recomandarea producătorului uleiului AW-1
Recomandarea producătorului uleiului BMW 7045E
Recomandarea producătorului uleiului BMW ETL-8072B
Recomandarea producătorului uleiului BMW JWS 3309 (T-IV)
Recomandarea producătorului uleiului BMW LA2634
Recomandarea producătorului uleiului BMW LT71141
Recomandarea producătorului uleiului BMW ZF 5HP18FL,24,30
Recomandarea producătorului uleiului Caterpillar TO-2
Recomandarea producătorului uleiului Chrysler +3 MS7176E
Recomandarea producătorului uleiului Chrysler 05127382AA
Recomandarea producătorului uleiului Chrysler AS 68 RC
Recomandarea producătorului uleiului Chrysler ATF+
Recomandarea producătorului uleiului Chrysler ATF+2
Recomandarea producătorului uleiului Citreon Z 000169756
Recomandarea producătorului uleiului Citroen (PSA) AL4
Recomandarea producătorului uleiului DEXRON II .
Recomandarea producătorului uleiului DEXRON IID .
Recomandarea producătorului uleiului DEXRON IIE .
Recomandarea producătorului uleiului DEXRON IIIG .
Recomandarea producătorului uleiului DEXRON IIIH .
Recomandarea producătorului uleiului Dodge 05127382AA
Recomandarea producătorului uleiului Dodge AS 68 RC
Recomandarea producătorului uleiului ESP-M2C138CJ
Recomandarea producătorului uleiului ESP-M2C166-H
Recomandarea producătorului uleiului FIAT T-IV type
Recomandarea producătorului uleiului Ford FNR5
Recomandarea producătorului uleiului Ford XL-12 fluid
Recomandarea producătorului uleiului Ford XT-2-QDX (M)
Recomandarea producătorului uleiului Ford XT-2-QSM (Syn)
Recomandarea producătorului uleiului G-055-025-A2
Recomandarea producătorului uleiului Honda ATF-Z1
Recomandarea producătorului uleiului Honda DW-1
Recomandarea producătorului uleiului Hyundai 040000C90SG
Recomandarea producătorului uleiului Hyundai Dex-II/SP-II
Recomandarea producătorului uleiului Hyundai JWS 3314
Recomandarea producătorului uleiului Hyundai SP-4
Recomandarea producătorului uleiului Hyundai SP-IV M
Recomandarea producătorului uleiului Hyundai/Kia SP-III
Recomandarea producătorului uleiului Hyundai/Kia SP-IV-RR
Recomandarea producătorului uleiului I-286-S
Recomandarea producătorului uleiului ISUZU 08200-9001
Recomandarea producătorului uleiului ISUZU BESCO ATF-II
Recomandarea producătorului uleiului ISUZU BESCO ATF-III
Recomandarea producătorului uleiului ISUZU BESCO ATF SP
Recomandarea producătorului uleiului ISUZU PSF
Recomandarea producătorului uleiului ISUZU SCS Fluid
Recomandarea producătorului uleiului Jaguar ATF 3403 M115
Recomandarea producătorului uleiului Jaguar ATF LT71141
Recomandarea producătorului uleiului Jaguar JLM20238
Recomandarea producătorului uleiului Jaguar JLM20292
Recomandarea producătorului uleiului Jaguar K17
Recomandarea producătorului uleiului Jaso 1-A
Recomandarea producătorului uleiului Jaso 1-A LV
Recomandarea producătorului uleiului Jaso 2-A
Recomandarea producătorului uleiului Jeep 05127382AA
Recomandarea producătorului uleiului JEEP ATF+3
Recomandarea producătorului uleiului JWS 3309
Recomandarea producătorului uleiului Kia 040000C90SG
Recomandarea producătorului uleiului Kia ATF Red 1
Recomandarea producătorului uleiului Kia Dex-II/SP-II
Recomandarea producătorului uleiului Kia JWS 3314
Recomandarea producătorului uleiului Kia SP-4 04500-00115
Recomandarea producătorului uleiului Kia SP-IV M
Recomandarea producătorului uleiului Lexus JWS 3309
Recomandarea producătorului uleiului M2950-S
Recomandarea producătorului uleiului MAZDA ATF 3317
Recomandarea producătorului uleiului Mazda ATF D-II
Recomandarea producătorului uleiului Mazda ATF FZ/F-1
Recomandarea producătorului uleiului Mazda ATF M-III
Recomandarea producătorului uleiului Mazda ATF M-V
Recomandarea producătorului uleiului Mazda ATF S-1/N-1
Recomandarea producătorului uleiului MERCON .
Recomandarea producătorului uleiului MINI COOPER T-IV
Recomandarea producătorului uleiului Mitsubishi Dia AW
Recomandarea producătorului uleiului Mitsubishi Dia J2/3
Recomandarea producătorului uleiului Mitsubishi Dia SK
Recomandarea producătorului uleiului Mitsubishi Dia SP-II
Recomandarea producătorului uleiului Mitsubishi Dia SPIII
Recomandarea producătorului uleiului MS 7176-E
Recomandarea producătorului uleiului Nissan Matic Fluid C
Recomandarea producătorului uleiului Nissan Matic Fluid D
Recomandarea producătorului uleiului Nissan Matic Fluid J
Recomandarea producătorului uleiului Nissan Matic Fluid K
Recomandarea producătorului uleiului Nissan Matic Fluid S
Recomandarea producătorului uleiului Peugeot (PSA) AL4
Recomandarea producătorului uleiului Peugeot Z 000169756
Recomandarea producătorului uleiului Peugeot ZF 4HP20
Recomandarea producătorului uleiului Porsche
Recomandarea producătorului uleiului Porsche 00004320509
Recomandarea producătorului uleiului Porsche 00004320528
Recomandarea producătorului uleiului Porsche ATF3403-M115
Recomandarea producătorului uleiului Porsche LT71141
Recomandarea producătorului uleiului Porsche T-IV JWS3309
Recomandarea producătorului uleiului Porsche Z 000169756
Recomandarea producătorului uleiului Porsche ZF 5HP19FL
Recomandarea producătorului uleiului Porsche ZF 5HP20
Recomandarea producătorului uleiului RenaultSamsung ATF-D
Recomandarea producătorului uleiului Saab T-IV (JWS 3309)
Recomandarea producătorului uleiului Saturn GM9986195
Recomandarea producătorului uleiului Subaru ATF 5AT
Recomandarea producătorului uleiului Subaru ATF, ATF HP
Recomandarea producătorului uleiului Subaru Dexron®-II
Recomandarea producătorului uleiului Subaru K0140Y0700
Recomandarea producătorului uleiului Suzuki AT OIL 5D06
Recomandarea producătorului uleiului Suzuki ATF 2326
Recomandarea producătorului uleiului Suzuki ATF 2384K
Recomandarea producătorului uleiului Suzuki ATF 3314
Recomandarea producătorului uleiului Suzuki ATF 3317
Recomandarea producătorului uleiului Suzuki ATF AW-1
Recomandarea producătorului uleiului Suzuki JWS 3309
Recomandarea producătorului uleiului TE-ML 05L
Recomandarea producătorului uleiului TE-ML 09
Recomandarea producătorului uleiului TE-ML 11B
Recomandarea producătorului uleiului TE-ML 21L
Recomandarea producătorului uleiului Toyota ATF D-II
Recomandarea producătorului uleiului Toyota ATF D-III
Recomandarea producătorului uleiului Toyota ATF T-III
Recomandarea producătorului uleiului Toyota ATF T-IV
Recomandarea producătorului uleiului Toyota ATF WS
Recomandarea producătorului uleiului Type A suffix A
Recomandarea producătorului uleiului Volvo PN 1161521
Recomandarea producătorului uleiului Volvo PN 1161540
Recomandarea producătorului uleiului Volvo PN 1161621
Recomandarea producătorului uleiului Volvo PN 1161640
Recomandarea producătorului uleiului Volvo PN 31256675
Recomandarea producătorului uleiului Volvo PN 31256774
Recomandarea producătorului uleiului VW 5HP
Recomandarea producătorului uleiului VW G-055-025-A2
Recomandarea producătorului uleiului VW G 052 162
Recomandarea producătorului uleiului WSS-M2C 922-A1
Recomandarea producătorului uleiului WSS-M2C924-A
Recomandarea producătorului uleiului ZF 5 HP 24A
Recomandarea producătorului uleiului ZF all 3&4 speed
Numar tarif vamal 27.101.983