Filtru aer habitaclu / polen ORIGINAL MAN CU 3037

Piesa originală

Disponibil

72,77 RONcu TVA
  • ORIGINAL MAN
  • Numărul piesei CU 3037
  • Tip filtru Filtru de particule
  • Eficiență înaltă versiunea cu cărbune activ (nr. art.) FP 3037
  • Versiunea cu cărbune activ (nr. art.) CUK 3037
  • Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec.
  • Partea de montare Comp. motor partea pasager față, sub capac cutie apă
  • Timp de montare 12 min
  • Lungime 300 mm
  • Latime 204 mm
  • Înaltime 31 mm

Filtru ulei ORIGINAL MAN W 719/45

Piesa originală

Disponibil

75,37 RONcu TVA
  • ORIGINAL MAN
  • Numărul piesei W 719/45
  • Tip filtru Filtru insurubabil
  • Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec.
  • Cod articol al dispozitivului special recomandat LS 7
  • Înaltime 143 mm
  • Dimensiune filet M27x1.5
  • Diametru exterior 76 mm
  • Diametru interior 1 62 mm
  • Diametru interior 2 71 mm
  • Presiune de deschidere supapa 2,5 bar

Filtru aer ORIGINAL MAN C 27 192/1

Piesa originală

Disponibil

76,72 RONcu TVA
  • ORIGINAL MAN
  • Numărul piesei C 27 192/1
  • Tip filtru Insertie filtru
  • Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec.
  • Lungime 267 mm
  • Latime 213 mm
  • Înaltime 70 mm

Filtru cutie de viteze automata ORIGINAL MAN H 22 008 KIT

Piesa originală

Disponibil

111,74 RONcu TVA
  • ORIGINAL MAN
  • Numărul piesei H 22 008 KIT
  • Tip cut.vit. 01J
  • Tip cutie viteza Cutie de viteze automată CVT (continuă)
  • Tip filtru Insertie filtru
  • Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec.
  • Numarul suruburilor 16
  • Lungime 220 mm
  • Latime 195 mm
  • Înaltime 68 mm
  • Diametru interior 30 mm

Filtru aer habitaclu / polen ORIGINAL MAN CUK 3037

Piesa originală

Disponibil

115,69 RONcu TVA
  • ORIGINAL MAN
  • Numărul piesei CUK 3037
  • Tip filtru Filtru carbon activ
  • Versiunea de bază (nr. art.) CU 3037
  • Eficiență înaltă versiunea cu cărbune activ (nr. art.) FP 3037
  • Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec.
  • Partea de montare Comp. motor partea pasager față, sub capac cutie apă
  • Timp de montare 12 min
  • Lungime 300 mm
  • Latime 204 mm
  • Înaltime 30 mm

Filtru combustibil ORIGINAL MAN WK 720/4

Piesa originală

Disponibil

131,96 RONcu TVA
  • ORIGINAL MAN
  • Numărul piesei WK 720/4
  • Tip filtru Filtru conducta
  • Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec.
  • Înaltime 176 mm
  • Diametru exterior 74 mm
  • Diametru admisie 8 mm
  • Diametru evacuare 8 mm
  • Racord conducta retur Ø 10 mm

Filtru aer habitaclu / polen ORIGINAL MAN FP 3037

Piesa originală

Disponibil

144,60 RONcu TVA
  • ORIGINAL MAN
  • Numărul piesei FP 3037
  • Tip filtru Filtru carbune activ cu polifenol
  • Versiunea de bază (nr. art.) CU 3037
  • Versiunea de bază cu cărbune activ (nr. art.) CUK 3037
  • Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec.
  • Partea de montare Comp. motor partea pasager față, sub capac cutie apă
  • Tip filtru cu efect antibacterial
  • Tip filtru Filtru praf fin (PM 2.5)
  • Tip filtru cu efect fungicid
  • Tip filtru Filtru carbon activ
  • Timp de montare 12 min
  • Lungime 300 mm
  • Latime 204 mm
  • Înaltime 30 mm

Filtru aer habitaclu / polen MTR MT6246

Rapid

Livrare rapidă

11,23 RONcu TVA
  • MTR
  • Numărul piesei MT6246
  • Tip filtru Filtru de particule

Filtru aer habitaclu / polen KAMOKA F401201

Rapid

Livrare rapidă

16,01 RONcu TVA
  • KAMOKA
  • Numărul piesei F401201
  • Tip filtru Filtru aer curat
  • Lungime 300 mm
  • Latime 205 mm
  • Înaltime 29 mm

Filtru aer MTR 12135365

Rapid

Livrare rapidă

16,59 RONcu TVA
  • MTR
  • Numărul piesei 12135365
  • Tip filtru Insertie filtru
  • Lungime 267 mm
  • Latime 213 mm
  • Înaltime 70 mm

Filtru aer habitaclu / polen KAMOKA F403701

Rapid

Livrare rapidă

16,65 RONcu TVA
  • KAMOKA
  • Numărul piesei F403701
  • Tip filtru Filtru aer curat
  • Lungime 309 mm
  • Latime 192 mm
  • Înaltime 30 mm

Filtru ulei MTR 12138361

Rapid

Livrare rapidă

21,50 RONcu TVA
  • MTR
  • Numărul piesei 12138361
  • Tip filtru Filtru insurubabil
  • Dimensiune filet M 27 X 1.5
  • Înaltime 143 mm
  • Diametru exterior 76 mm
  • Diametru interior 1 62 mm
  • Diametru interior 2 71 mm

Filtru aer habitaclu / polen KAMOKA F502701

Rapid

Livrare rapidă

24,29 RONcu TVA
  • KAMOKA
  • Numărul piesei F502701
  • Tip filtru Filtru aer curat
  • Tip filtru Filtru carbon activ
  • Lungime 300 mm
  • Latime 205 mm
  • Înaltime 29 mm

Filtru aer habitaclu / polen MOTAQUIP VCF194

Rapid

Livrare rapidă

26,23 RONcu TVA
  • MOTAQUIP
  • Numărul piesei VCF194
  • Tip filtru Filtru polen
  • Lungime 300 mm
  • Latime 204 mm
  • Înaltime 30 mm
  • Versiunea cu cărbune activ (nr. art.) LVCF696

Filtru aer habitaclu / polen DENSO DCF463P

Rapid

Livrare rapidă

27,41 RONcu TVA
  • DENSO
  • Numărul piesei DCF463P
  • L 32,5
  • G 0,182
  • H 4,0
  • L 22,5
  • Echipament vehicul pentru vehicule cu aer conditionat
  • Tip filtru Filtru de particule
  • Versiunea cu cărbune activ (nr. art.) DCF054K
  • Masa 1.120 g
  • Greutate brută 1.212 g
  • Articol alternativ -
  • Masa 176 g
  • Greutate brută 247 g

Filtru aer habitaclu / polen MAGNETI MARELLI 350203061830

Rapid

Livrare rapidă

29,63 RONcu TVA
  • MAGNETI MARELLI
  • Numărul piesei 350203061830
  • Înaltime 30 mm
  • Latime 205 mm
  • Lungime 300 mm
  • Tip filtru Insertie filtru
  • Tip filtru Filtru de particule

Filtru aer habitaclu / polen CHAMPION CCF0124

Rapid

Livrare rapidă

29,74 RONcu TVA
  • CHAMPION
  • Numărul piesei CCF0124
  • Tip filtru Filtru polen
  • Tip filtru Filtru de particule
  • Lungime 299 mm
  • Latime 204 mm
  • Înaltime 30 mm
  • Tip ambalaj Cutie
  • Lungime ambalaj 31,5 cm
  • Latime ambalaj 23 cm
  • Inaltime ambalaj 3,5 cm

Filtru aer habitaclu / polen FEBI BILSTEIN 19726

Rapid

Livrare rapidă

32,09 RONcu TVA
  • FEBI BILSTEIN
  • Numărul piesei 19726
  • L 32,0
  • G 0,172
  • H 3,7
  • L 22,5
  • Versiunea cu cărbune activ (nr. art.) 19588
  • Tip filtru Filtru polen

Filtru aer habitaclu / polen FILTRON K 1078

Rapid
Disponibil în depozitul extern
34,22 RONcu TVA
  • FILTRON
  • Numărul piesei K 1078
  • L 32,2
  • G 0,176
  • H 4,0
  • L 22,5
  • Tip filtru Filtru de particule
  • Versiunea cu cărbune activ (nr. art.) K 1078A
  • Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec.

Filtru aer CHAMPION CAF100814P

Rapid

Livrare rapidă

35,44 RONcu TVA
  • CHAMPION
  • Numărul piesei CAF100814P
  • Tip filtru Insertie filtru
  • Lungime 267 mm
  • Latime 213 mm
  • Înaltime 68 mm
  • Tip ambalaj Cutie
  • Lungime ambalaj 28,9 cm
  • Latime ambalaj 25,4 cm
  • Inaltime ambalaj 7,2 cm

Filtru aer ASHIKA FA-0903JM

Rapid

Livrare rapidă

35,82 RONcu TVA
  • ASHIKA
  • Numărul piesei FA-0903JM
  • Forma Unghiular
  • Lungime 267 mm
  • Latime 213 mm
  • Înaltime 69 mm
  • Tip filtru Insertie filtru
  • Pt. nr. OE 06C133843

Filtru aer habitaclu / polen DELPHI TSP0325112

Rapid

Livrare rapidă

36,24 RONcu TVA
  • DELPHI
  • Numărul piesei TSP0325112
  • Tip filtru Filtru polen
  • Lungime 300 mm
  • Latime 200 mm
  • Înaltime 30 mm

Filtru aer HELLA 8ZA 366 136-881

Rapid

Livrare rapidă

36,45 RONcu TVA
  • HELLA
  • Numărul piesei 8ZA 366 136-881
  • Tip filtru Insertie filtru
  • Lungime 267 mm
  • Latime 213 mm
  • Înaltime 68 mm
  • Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară!

Filtru ulei MEAT & DORIA 15576

Rapid

Livrare rapidă

37,12 RONcu TVA
  • MEAT & DORIA
  • Numărul piesei 15576
  • Pt. nr. OE 06J115403Q
  • Înaltime 140 mm
  • Dimensiune filet M 27 X 1,5
  • Diametru exterior 78 mm
  • Tip filtru Filtru insurubabil

Filtru aer habitaclu / polen MEYLE 112 319 0004

Disponibil

37,46 RONcu TVA
  • MEYLE
  • Numărul piesei 112 319 0004
  • Linie de produse MEYLE-ORIGINAL: True to OE.
  • Latime 205 mm
  • Tip filtru Filtru de particule
  • Tip filtru Insertie filtru
  • Tip filtru Filtru polen
  • Înaltime 29 mm
  • Lungime 300 mm