Suport numar de circulatie ORIGINAL VW GROUP N0385494

Piesa originală
Stoc depozit
1,04 RONcu TVA
  • ORIGINAL VW GROUP
  • Numărul piesei N0385494

Clips, acoperire decorativa si protectie ORIGINAL BMW 63121374075

Piesa originală
Rapid

Livrare rapidă

1,45 RONcu TVA

Clips, acoperire decorativa si protectie Original BMW, cod OE 63121374075. Se monteaza pe BMW Seria 1 (E81, E87, E82, E88, F20, F21, F40, F70), Seria 2 (F22, F87, G42, G87, F23, F44, F74, F78, F45, U06, F46), Seria 3 (E30, E36, E46, E90, E91, E92, E93, F30, F80, G20, G80, G28, F31, G21, G81, F34), Seria 4 (F32, F82, G22, G82, F33, F83, G23, G83, F36, G26), Seria 5 (E34, E39, E60, E61, F07, F10, F90, F11, G30, G31, G60, G68, G90, G61, G99), Seria 6 (E63, E64, F06, F12, F13,

  • ORIGINAL BMW
  • Numărul piesei 63121374075

Clips, acoperire decorativa si protectie ORIGINAL BMW 51127020321

Piesa originală
Rapid

Disponibil

5,48 RONcu TVA

Clips, acoperire decorativa si protectie Original BMW, cod OE 51127020321. Se monteaza pe BMW Seria 1 (E82, E88), Seria 2 (F22, F87, F23, F45, F46), Seria 3 (E90, E91, E92, E93, F30, F80, F31, F34), Seria 4 (F32, F33, F83, F36, G26), Seria 5 (E60, E61, F10, F11, G30, G31, F90, G60, G68, G90, G61, G99), Seria 6 (F06, F12, F13, G32), Seria 7 (E65, E66, E67, F01, F02, F03, F04, G11, G12), Seria 8 (G14, F91, G15, F92, G16), i4 (G26), X1 (E84, F48), X2 (F39), X3 (E83, F25), X4

  • ORIGINAL BMW
  • Numărul piesei 51127020321
  • L 7,37
  • G 0,9
  • H 3,25
  • L 4,64

Clips, acoperire decorativa si protectie ORIGINAL FORD 1251866

Piesa originală

Livrare rapidă

4,14 RONcu TVA
  • ORIGINAL FORD
  • Numărul piesei 1251866

Semnalizator ORIGINAL FORD 2183412

Piesa originală
Rapid

Livrare rapidă

358,58 RONcu TVA
  • ORIGINAL FORD
  • Numărul piesei 2183412
  • L 100,0
  • G 0,12
  • H 12,0
  • L 21,0

Sensor ajutor parcare lateral ORIGINAL HYUNDAI / KIA 968912S000

Piesa originală
Rapid

Livrare rapidă

297,75 RONcu TVA
  • ORIGINAL HYUNDAI / KIA
  • Numărul piesei 96891-2S000

Senzor, ajutor parcare ORIGINAL KIA 96891-2P0009P

Piesa originală
Rapid

Livrare rapidă

645,67 RONcu TVA
  • ORIGINAL KIA
  • Numărul piesei 96891-2P0009P

Bec, semnalizator BOSCH 1 987 302 819

Rapid

Livrare rapidă

0,70 RONcu TVA
  • BOSCH
  • Numărul piesei 1 987 302 819
  • Linie de produse Basic WS
  • Pana la an fabricatie 01.2014
  • Tensiune 12 V
  • Putere nominala 5 W
  • TIp lampa W5W
  • Variantă de execuție soclu lampă incandescentă W2.1x9.5d

Bec, semnalizator HELLA 8GP 003 594-121

Rapid

Livrare rapidă

0,82 RONcu TVA
  • HELLA
  • Numărul piesei 8GP 003 594-121
  • Linie de produse STANDARD
  • L 5,5
  • G 0,016
  • H 3,0
  • L 3,5
  • Variantă de execuție soclu lampă incandescentă W2.1x9.5
  • TIp lampa W5W
  • Culoare bec incandescent transparent
  • Tensiune 12 V
  • Putere nominala 5 W
  • Cantitate 10
  • Tip inmatriculare Verificat ECE
  • Tip ambalaj Cutie
  • Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară!

Clemă de prindere, scut de protecție ORIGINAL VW GROUP 8E0 825 267

Piesa originală
Rapid

Livrare rapidă

0,87 RONcu TVA
  • ORIGINAL VW GROUP
  • Numărul piesei 8E0 825 267

Clips, acoperire decorativa si protectie HERTH+BUSS ELPARTS 50267149

Rapid

Livrare rapidă

1,17 RONcu TVA
  • HERTH+BUSS ELPARTS
  • Numărul piesei 50267149
  • Pentru producator VAG
  • Pentru producator Audi
  • Pentru producator Seat
  • Pentru producator Skoda
  • Pentru producator VW
  • Pt. nr. OE N90 974 701
  • Ř 20 mm
  • Inaltime 1 16 mm
  • Inaltime 2 19 mm
  • Asezare gauri Ø 5 mm
  • Profil cap surub-/piulita Torx
  • Versiune T-Roc
  • Tip centura de siguranta Șurub
  • Material otel

Bec, iluminare numar circulatie BOSCH 1 987 302 810

Rapid

Livrare rapidă

1,21 RONcu TVA
  • BOSCH
  • Numărul piesei 1 987 302 810
  • Linie de produse Basic WS
  • Pana la an fabricatie 01.2014
  • Tensiune 12 V
  • Putere nominala 5 W
  • TIp lampa C5W
  • Variantă de execuție soclu lampă incandescentă SV8.5-8

Bec, semnalizator BOSCH 1 987 302 206

Rapid

Livrare rapidă

1,25 RONcu TVA
  • BOSCH
  • Numărul piesei 1 987 302 206
  • Linie de produse Pure Light WS
  • L 3,5
  • G 0,02
  • H 6,5
  • L 3,5
  • Pana la an fabricatie 01.2014
  • Tensiune 12 V
  • Putere nominala 5 W
  • TIp lampa W5W
  • Variantă de execuție soclu lampă incandescentă W2.1x9.5d

Clips, acoperire decorativa si protectie HERTH+BUSS JAKOPARTS 50267149

Rapid

Livrare rapidă

1,28 RONcu TVA
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Numărul piesei 50267149
  • Pentru producator VAG
  • Pentru producator Audi
  • Pentru producator Seat
  • Pentru producator Skoda
  • Pentru producator VW
  • Pt. nr. OE N90 974 701
  • Ř 20 mm
  • Inaltime 1 16 mm
  • Inaltime 2 19 mm
  • Asezare gauri Ø 5 mm
  • Profil cap surub-/piulita Torx
  • Versiune T-Roc
  • Tip centura de siguranta Șurub
  • Material otel

Nit ORIGINAL VW GROUP N 038 549 1

Piesa originală
Rapid

Disponibil

1,31 RONcu TVA
  • ORIGINAL VW GROUP
  • Numărul piesei N 038 549 1
  • L 3,0
  • G 0,002
  • H 1,0
  • L 1,0

Clips HERTH+BUSS ELPARTS 50267043

Rapid

Livrare rapidă

1,31 RONcu TVA
  • HERTH+BUSS ELPARTS
  • Numărul piesei 50267043
  • Pentru producator VAG
  • Pentru producator VW
  • Pentru producator Audi
  • Partea de montare la far
  • Partea de montare Aripa
  • Partea de montare Portbagaj
  • Partea de montare Usa vehicol
  • Partea de montare Bord instrumente
  • Partea de montare Captuseala interioara
  • Partea de montare Capota motor
  • Partea de montare Bară de protecție
  • Partea de montare spre roata
  • Partea de montare Usa spate vehicul
  • Pt. nr. OE 811 807 577 C
  • Pt. nr. OE 811 807 577 F
  • Pentru producator Opel
  • Pt. nr. OE 22 40 802
  • Material Poliamid 6
  • Material plastic
  • Latime 11 mm
  • Înaltime 12 mm
  • Adâncime 7 mm
  • Alezaj Ø 4,8 mm

Bec, iluminare numar circulatie BOSCH 1 987 302 211

Rapid

Livrare rapidă

1,32 RONcu TVA
  • BOSCH
  • Numărul piesei 1 987 302 211
  • Linie de produse Pure Light WS
  • L 7,0
  • G 0,027
  • H 3,5
  • L 3,5
  • Pana la an fabricatie 01.2014
  • Tensiune 12 V
  • Putere nominala 5 W
  • TIp lampa C5W
  • Variantă de execuție soclu lampă incandescentă SV8.5-8

Bec, semnalizator BOSCH 1 987 302 811

Rapid

Livrare rapidă

1,36 RONcu TVA
  • BOSCH
  • Numărul piesei 1 987 302 811
  • Linie de produse Basic WS
  • L 1,0
  • G 0,012
  • H 1,0
  • L 1,0
  • Pana la an fabricatie 01.2014
  • Partea de montare fata
  • Tensiune 12 V
  • Putere nominala 21 W
  • TIp lampa P21W
  • Variantă de execuție soclu lampă incandescentă BA15s

Clips, acoperire decorativa si protectie ORIGINAL VW GROUP 7L6868307

Piesa originală
Rapid

Livrare rapidă

1,72 RONcu TVA
  • ORIGINAL VW GROUP
  • Numărul piesei 7L6868307

Bec, semnalizator BOSCH 1 987 302 201

Rapid

Livrare rapidă

1,74 RONcu TVA
  • BOSCH
  • Numărul piesei 1 987 302 201
  • Linie de produse Pure Light WS
  • L 13,6
  • G 0,088
  • H 5,0
  • L 5,6
  • Pana la an fabricatie 01.2014
  • Partea de montare fata
  • Tensiune 12 V
  • Putere nominala 21 W
  • TIp lampa P21W
  • Variantă de execuție soclu lampă incandescentă BA15s

Surub ORIGINAL VW GROUP N10354602

Piesa originală
Rapid

Disponibil

1,83 RONcu TVA
  • ORIGINAL VW GROUP
  • Numărul piesei N10354602
  • Pentru producator VAG
  • Pentru producator Audi
  • Pentru producator Seat
  • Pentru producator Skoda
  • Pentru producator VW
  • Pt. nr. OE N90 974 701
  • Ř 20 mm
  • Inaltime 1 16 mm
  • Inaltime 2 19 mm
  • Asezare gauri Ø 5 mm
  • Profil cap surub-/piulita Torx
  • Versiune T-Roc
  • Tip centura de siguranta Șurub
  • Material otel

Clips, acoperire decorativa si protectie ORIGINAL VW GROUP 8E0863727A

Piesa originală

Livrare rapidă

1,91 RONcu TVA
  • ORIGINAL VW GROUP
  • Numărul piesei 8E0863727A

Surub fixare 5x16MM ORIGINAL VW GROUP N91057001

Piesa originală

Livrare rapidă

2,13 RONcu TVA
  • ORIGINAL VW GROUP
  • Numărul piesei N91057001
  • Alternativ
  • Cantitate 10
  • Lungime 16 mm
  • Ř 5 mm
  • Numar articol par 11-70002.5
  • Numar articol par 11-70002.100
  • Tip centura de siguranta Șurub

Surub ORIGINAL VW GROUP N90974701

Piesa originală
Rapid

Disponibil

2,29 RONcu TVA

Piesa originala VW Group, cod producator N90974701. Comanda individuala de la furnizor, cu specificatii identice echiparii originale.

  • ORIGINAL VW GROUP
  • Numărul piesei N90974701
  • L 2,7
  • G 0,004
  • H 1,5
  • L 1,5
  • Diametru exterior 15 mm
  • Diametru exterior 5 mm
  • Dimensiune cheie T25
  • Profil cap surub-/piulita Torx interior
  • Material otel
  • Lungimea surubului sub cap 16 mm
  • Pt. nr. OE N 909 747 01

Clips, acoperire decorativa si protectie ORIGINAL VW GROUP N90536901

Piesa originală
Rapid

Livrare rapidă

2,54 RONcu TVA
  • ORIGINAL VW GROUP
  • Numărul piesei N90536901